Friskis&Svettis IF Falun

Adress:
Slaggatan 21
791 70 Falun

Kontakt:
Telefon: 023-170 11
E-post: info@falun.friskissvettis.se

OBS!
Infomailen besvaras vardagar kl 08-17. Ärenden utöver denna tid hänvisas till receptionens nummer 023-170 11.

Personal

Johan Storm, Verksamhetschef 
johan@falun.friskissvettis.se
070-44 10 627
Direkt reception 023-170 11

Erika Persson, Gruppträningsansvarig
erika@falun.friskissvettis.se
070-60 22 285
Direkt reception 023-170 11

Karin Hysing, Gymansvarig
karin@falun.friskissvettis.se
070-58 25 126
Direkt reception 023-170 11

Sofia Slåtterby, Receptionsansvarig
sofia@falun.friskissvettis.se
070-38 18 505
Direkt reception 023-170 11

Staffan Wiklander, Ekonomi
ekonomi@friskisfalun.se

Ingrid Wedin, Lokalvårdare
Ingrid@falun.friskissvettis.se